Je to zkrátka tak. Když má člověk hluboko do kapsy a rozhodne se to vyřešit tím, že si vezme půjčku, nejednou mu není přáno, a to právě proto, že má hluboko do kapsy. Tedy že má příliš nízké příjmy, nikterak závratné daňové přiznání a k tomu možná dokonce i nějaký ten záznam v registrech dlužníků. Někdo takový by možná mohl obcházet banky až do soudného dne a stejně by se žádná neuvolila mu pomoci.
drobné mince
A co má dělat dotyčný, když se v této situaci ocitne? Hlavně by neměl propadat skepsi. Protože jakkoliv to může vypadat beznadějně, řešení se nakonec přece jenom najde. Třeba to, jež nese název 100% hypotéka.
Právě díky tomuto nebankovnímu produktu se totiž může dostat peněz i tomu, kdo by jinde neměl se žádostmi o půjčku naději na úspěch. Tady si přijde k penězům i ten, kdo má záznam v bankovních a nebankovních registrech, nižší příjem či dokonce exekuce na krku.
Je samozřejmé, že i nebankovní poskytovatel chce mít své jisté, že chce záruky, že se mu půjčené peníze v pořádku vrátí a že se tudíž pro tento případ pojišťuje. Činí tak však jinak, než je u půjček běžné, a právě to je důvod, proč zde uspějí i ti, kdo jinde nemají optimistické vyhlídky. Tady se jako záruka nežádají vysoké příjmy, tady člověka může hyzdit i nějaký ten méně závažný záznam v registrech dlužníků, dokazující, že už dotyčný v minulosti něco neplatil tak, jak měl. Tady se totiž dává coby záruka vrácení půjčky do zástavy adekvátní nemovitost. A kdo ji může dát nebankovní společnosti do zástavy, má v podstatě vyhráno.
Pak už totiž stačí jenom vyplnit jednoduchý formulář na internetu, poslat několik snímků uvedené nemovitosti e-mailem poskytovateli k posouzení a je to.
eura bankovky

Do čtyřiadvaceti hodin může být tato nemovitost zdarma oceněna a do několika dnů od podpisu úvěrové dokumentace, případně dokonce už v den podpisu smlouvy, je možné čerpat vytoužené peníze. Až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti.
Bez poplatků předem, bez zbytečného papírování, s dlouhou lhůtou splatnosti a dalšími výhodami. A co si přát víc?