Že LED žárovky patří k úsporným zdrojům elektrické energie, to je stará vesta. A to, že Vy jste jim stále ještě nepřišli na chuť, je Váš problém. Ale kdybyste se náhodou nechali konečně přesvědčit o tom, abyste své zdroje elektrické energie vyměnil v celém bytě, pak vězte, že nic lepšího pro úsporu nemůžete udělat. Tedy můžete, ale žijte bez rozsvícení.

panáček

Proč se rozhodnout pro úsporu?
Jak absurdní je výše uvedená otázka, viďte? Už jen slovo úspora mluví sama za sebe. Přesto se tomu slovu bráníte. A to je dost podivné. Odrazuje Vás pořizovací cena LED žárovek https://www.lightpark.cz/led-zarovky/?par=patice|e27? Nemáte na to, nebo na to nechcete mít? To je ta správná otázka! To si ale musíte přebrat Vy sami.

To je teda důvod!
Nikdo na Vás nebude tlačit, abyste uspořili pouhou výměnou LED žárovek. A poskytovatelé elektrické energie už vůbec ne. Vy to musíte vědět nejlépe. Ale přesto by mnohé zajímalo, proč se tak bráníte nabité peněžence?
Cože? Tak Vy uvažujete takhle! Když všichni přesedlají na úsporné LED žárovky, poskytovatelům budou chybět peníze a budou opět zdražovat! Tak to jste tedy překvapili! Koho by napadlo, že tohle je ten důvod, proč nechcete uspořit. A nenapadlo Vás také to, že poskytovatelé si pro zdražování najdou vždycky nějaký důvod? A že je v současné době docela velká konkurence poskytovatelů? Už neexistuje monopol, který určuje ceny. Ty určuje trh a boj o zákazníka!

led světlo

Na svůj důvod zapomeňte.
Něco na Vašem důvodu je, ale přesto není dost důrazný. A rozhodně nemá pevné základy. Klidně se můžete pustit do výměny LED žárovek do Vašich svítidel. Už za měsíc, natož za rok, uvidíte ten rozdíl ve spotřebě. A když máte problém s penězi, proveďte výměnu postupnou. I tak uvidíte pomalejší chod Vašeho elektroměru. Mnohdy ani nepostřehnete, že se točí.
Je Vaše rozhodnutí pro úsporné LED žárovky na spadnutí? To je dobře!