Bez peněz se jen málokdo obejde. A při rozjezdu svého podnikání se bez nich neobejde snad vůbec nikdo. Jenže co dělat, když chcete po bance půjčku a ona chce po vás na oplátku doložení vašich příjmů, které nejsou příliš valné, tím spíše, pokud teprve začínáte, a tak vlastně daňové přiznání ani nemáte? Na takovou složitou otázku není snadná odpověď. Co je však jisté, je to, že v bance takto nepochodíte. To je jistota, na kterou si klidně můžete vsadit.

bankovky

Pokud peníze nutně potřebujete a ve vašem okolí není nikdo, kdo by vám je byl ochotný půjčit, tak vám zbývá jen jediná rozumná možnost a tou je nebankovní hypotéka. Nebankovní společnosti mají pro podnikatele a jejich záměry mnohem větší pochopení, než banky. A nejeden podnikatel díky takovému pochopení už na trhu uspěl a vydělal si tak velký balík peněz.

Pokud si i vy v tomto směru věříte a nebojíte se proto vyšších úroků, které nebankovní hypotéky mají, můžete to také zkusit s nebankovní americkou hypotékou bez dokládání příjmů. Jedná se o skvělou příležitost, jak se vypořádat s tím, že máte problém doložit dostatečně vysoké příjmy, zkrátka proto, že je nemáte. Ovšem pozor, ani v tomto případě se nevyhnete tomu, že byste nebankovní společnost o svých příjmech a výdajích museli informovat. Jde pouze o to, že je možné tuto problematickou skutečnost chytře obejít tím, že se za vás v tomto bodě zaručí někdo jiný. Samozřejmě někdo, kdo takové potíže nemá. A může to být kdokoli z vašeho okolí, kdo má dostatečně vysoký příjem a je ochotný se za vás zaručit u nebankovní společnosti. Nic tím nebude riskovat, a vám to pomůže.

hotovost

Každopádně nezapomeňte na to, že za půjčku v podobě americké hypotéky se musíte nezbytně zaručit nějakou vhodnou nemovitostí, která bude svou hodnotou odpovídat výši vaší půjčky. A pokud žádnou takovou nemáte, tak vám nezbývá, než najít dalšího ochotného ručitele.