Vždycky se musí počítat s tím, že nakoupené věci mají svou životnost, která se při překročení lhůty projevuje poruchami, nebo poškozením. Potom musí také existovat nejen výrobce a prodejce, ale také služba, která věc opraví, nebo vymění.
Možná byste se divili, ale palety takový servis mají úplně stejný, jako třeba automobil.

stoh palet

Vy, jako čerstvý majitel přepravní společnosti, se nemusíte obávat, že byste neměl základní pomůcku v podobě palet k dispozici.

Zvolte si ty pravé.
I pro palety existují výrobci a prodejci. A dokonce i servis, který zabezpečuje nejen opravy poškozených palet, ale také výrobu netradičních palet a podobných prostředků pro potřeby přepravních společností!
Na Vás bude záležet, jak se s takovým servisem domluvíte. Vy musíte vědět, co potřebujete. Nebo rozhodně musíte vědět, na koho se obrátit s radou. Zakázky přijímáte možná podle toho, jak je dokážete přepravit na místo určení bez poškození. V tom Vám mohou být nápomocny právě vhodné palety!

Nemusíte odmítat zakázky.
Jestliže chcete být přepravní společností, pro kterou žádná zakázka není překážkou, musíte si umět poradit nejen s logistikou, ale také s tím, jakou zvolíte obalovou techniku a na čem zakázku budete přepravovat.

· Zkuste jednou, nebo dvakrát odmítnout zakázku určenou k přepravě jen proto, že nemáte potřebné pomůcky! Uvidíte, že si takovým odmítnutím zavřete vrátka k tomu, abyste se stali vyhledávanou přepravní společností!

dřevo palety

· Zkuste přijmout zakázku, pro kterou nemáte ten správný přepravní podklad, a můžete čelit problémům z poškození, až zakázku vyložíte na místo určení!
Takovým odmítnutím se vyhněte! Jde to. Právě po dohodě s výrobcem přepravních palet dokážete předejít nepříjemnostem! Vaše požadavky budou dozajista zpracovány přesně podle Vašich představ. Vaše přepravní společnost bude vyhledávanou společností. A to proto, že dokážete pružně reagovat na potřeby zákazníků. Potom nemusíte odmítat zakázky, nebo s nimi experimentovat s Vašimi nevhodnými paletami!