Prostata u muže je orgán, který se nachází kousek od močového ústrojí. V normálním stavu je mužská prostat velká asi jako vlašský oříšek, což je v pořádku a muž ji ani nevnímá. Jenže pokud má muž s prostatu problémy, a můžou být i velké, tak je to potom docela velký problém. Spíše tedy záleží na tom, jak se k tomu postaví muž a jak se zvětší mužská prostata. Ta se může zvětšit na velikosti pomeranče, ale taky třeba grepu! Sice zvětšená prostat vůbec nebolí, ale překáží a taky to je estetický problém. Navíc i při sexu může muž mít nějaké problémy, které ho mohou obtěžovat a tím pádem potom muž se může před partnerkou taky dost stydět.

Na internetu si muž najde informace o prostatě.

A ještě bych chtěla zmínit, že když je mužská prostat opravdu hodně zvětšená, tak to jde pak i na první pohled vidět, a to docela hodně. V tříslu se muži udělá obrovská nebolestivá boule a pak se muži taky hůře chodí. Zbytečně se mezi záhyby potí a taky je muž omezen v nošení určitých typů kalhot. Třeba těsné a tvrdé džíny by nemohl vůbec nosit. Zaprvé by mu to bylo velmi nepříjemné a za druhé by si toho jistě každý všiml. proto pánové se zvětšenou prostatou nosí raději volné tepláky, které jsou pro ně velmi pohodlné. Prostata u muže je tedy někdy fakt peklo.

Prostata si nevybírá věk muže.

Navíc taky se muži mohou za to stydět, protože zvětšená prostat je hlavně u starších mužů. A teď si vemte, že má zvětšenou prostatu nějaký mladý muž, který se chce líbit a je plný vášně a sexu. Jak se asi takový muž musí cítit? Myslím, že noc moc. Je jasné, že mu to bude vadit a bude se hlavně stydět. A tak tady nezbývá nic jiného než to řešit u lékaře. Prostata u muže prostě nemusí být vždycky v pořádku, ale naštěstí existuje už tolik metod, že si lékařství se zvětšenou prostatou skvěle poradí. Takže mužům nezbývá nic jiného než si přát, aby jejich prostat byla vždycky v pořádku.