Když jsem si zakládala ovocnářství a zelinářství, tak jsem vůbec netušila, jak to bude složité. I když samozřejmě jsem si říkala, že si jako první zjistím mnoho informací o tom, jak podnikat a jak se starat o ovoce a zeleninu, když se třeba tak rychle neprodá. Zjistila jsem, že budou na to potřeba kvalitní plastové bedny, které se prodávají na webové stránce schoellerallibert.com, která je velice kvalitní. A navíc tato firma je velice známá a opravdu jsem na ni neslyšela žádné stížnosti, protože firma má opravdu mnoho kvalitních recenzí, které ráda čtu. Protože já jsem takový typ člověka, který si prvně všechno taky pořádně ověří na internetu nebo se zeptá přátel, než něco koupím.

Skladujete bedny poctivě.

Kolikrát se mi už bohužel stalo, že jsem se napálila a koupila nějaké šmejdy. A to taky včetně plastových kontejnerů. V nějaké nejmenované společnosti jsem si koupila plastové kontejnery, do kterých jsem potom dávala ovoce a zeleninu nebo další zboží. A věřte nebo ne, dala jsem tam nějaké množství ovoce a potom plastový bedna praskla. A byla jsem úplně v šoku, protože jsem za tyto plastové bedny dá opravdu hodně peněz. Od té doby už jste to firmy nakupuj, ale nakupují u firmy schoellerallibert, se kterou jsem spokojená. A od této firmy už mám devět plastových beden.

Bedny jsou odolné.

A musím říct, že silnější a pevnější kvalitu už jsem opravdu už nikde neviděla. A navíc jsem ráda, že ještě existují lidé a firmy, které dbají na kvalitu a je kvalita u nich na prvním místě. A mnohé firmy by si z této firmy měli vzít opravdu příklad a vědět, že kvalita se cení a že když někdo dělá věci, tak jako například plastové bedny, tak se tam spokojení zákazníci budou samozřejmě vždycky rádi vracet. Mnoho lidí třeba když podniká, potřebuje různé pomůcky, jako například plastové bedny. Ale samozřejmě taky musí dbát na to, aby výrobky byly samozřejmě kvalitní, aby odpovídaly standardům kvality.