Ten nejjednodušší způsob, jak zjistit pravdu o své tělesné hmotnosti, je spočítat si index tělesné hmotnosti, tedy BMI. V opačném případě byste jen tápali ve tmě a srovnávali nesrovnatelné. I když budete mít sedmdesát kilogramů jako vaše kamarádka, tak to ještě neznamená, že je vše v pořádku – záleží totiž na tom, jakou máte výšku. Jestliže je vaše kamarádka vysoká jako basketbalistka a vy jste naopak trpaslíkem, je načase s hmotností něco dělat, dost možná máte nadváhu. Nicméně ani v takovém případě zde není ani ten nejmenší důvod k panice. zmrzlina, nezdravé jídloDávno pryč jsou ty doby, kdy se zjištěním kilogramů navíc začalo období hladovění a nesmyslných pokusů na zdraví. Dnes je tady promyšlená a propracovaná ketonová dieta, která vás během několika příjemných týdnů spolehlivě dovede k cíli. Stačí jen začít!
Neváhejte udělat první krok, i když právě to bývá to nejtěžší! Čím dříve začnete, tím dříve se budete skvěle cítit. Tak hurá do toho!
Ketonová, proteinová, neboli bílkovinná dieta není žádný pokus na zdraví. Je propracovaná do toho nejmenšího detailu a vznikla na vědeckých základech. Máte tedy jistotu, že bude skutečně fungovat, a rozhodně vaše zdraví neohrozí. A to, že to celé není jen laciný reklamní trik, http://www.gettrik.com/ ale celá věc opravdu funguje, vám potvrdí také dlouhá řada lidí, kteří tímto způsobem úspěšně zhubli.břicho, měření obvodu pasu
Nicméně i zhubnout se dá různě, ale je důležité, že ti, co zhubnou rychle prostým hladověním, získají ztracené kilogramy brzy nazpět, a třeba jich nakonec bude ještě víc. Jestliže chcete shodit definitivně, musíte se vyhnout zákeřnému jo-jo efektu, který číhá na konci každé diety. Tedy na konci každého hubnutí, kde dochází nejen ke ztrátě tuku, ale také svalové hmoty. Jenže právě to vám u proteinové diety naštěstí nehrozí. Bílkoviny ve stravě vaše svaly spolehlivě ochrání a vaše úspěchy budou trvalé.