Máte pohybově nadané dítě a nemáte pro něho program, jak trávit prázdniny, tak, aby to vaši ratolest bavilo? Vaše dcerka anebo syn poslouchají muziku a rádi se vrtí do rytmu a je jim od sedmi do sedmnácti let? Pak je dobrou volbou přizvat je na taneční tábor pro děti Atabor. Máme pestrý program, který zaujme děti všeho věku. Organizujeme turnusová setkání na dvanáct dnů a součástí ceny je sleva za kamaráda vašeho dítěte či sourozence a krom jiného i storno poplatek a úrazové pojištění. To pro všechny případy, abyste věděli, že nic nenecháváme náhodě. Ale zpravidla tento poplatek zůstává bez využití, protože děti jsou nadšené z aktivního pohybu a jsou vedené našimi lektory vždy za jejich přítomnosti.

tanec děti

Vaše ratolest má již zkušenost z tanečního souboru anebo tančí jen tak pro zábavu? Jsme tu pro všechny věkové kategorie a všech zkušeností. U nás si najde každý svůj kousek štěstí a tance. Rozvíjíme v dětech jejich hudební cítění a pohybovou zdatnost. Procvičují si nejen ruce a nohy, ale i dech a plíce. Tábor se nachází v pěkném prostředí na prozářené louce obklopené zelenými lesy. Mladší dítka jsou ubytované v domku, starší v chatkách a poznají tak i jiný život než v paneláku.

dětské hry

Program je pestrý a stále ho obnovujeme. Ráno čeká tanečníky i každodenní rozcvička a ne ledajaká, a to ve formě zábavných her a honiček, aby se děti nabudily na denní zážitky. Nezapomínáme ani na jejich pořádek, který si musejí samy udržovat a jsou za to odměňovány bodíky. Často mezi sebou soutěží tak, že by je maminky nepoznávaly, jak dbají na pořádek. V partě je jim prostě dobře a každý den je jiný. Hrajeme i různé pohybové hry.

Kromě tancování hrajeme i divadlo a děti zapojujeme do celotáborové hry, kterou provázejí pohádkové postavy oblečené v patřičných kostýmech. Pro děti je přichystán příběh postav, který ony samy rozplétají a každý den se dostávají v tajné historce o kousek blíž k rozuzlení.