Na dnešní moderní době je báječné to, že dokáže nabídnout kvalitní zábavu pro širší skupinu lidí různého věku. A to i díky programům, během kterých se můžeme naplno zabavit, odpoutat od stresu a všech povinností, ale i naučit, že na zábavu není nikdy pozdě!

A i když je současná době poměrně bohatá na nabídku různých her a programů nejen pro děti, ale i dospělých, mezi světově tu nejúspěšnější se považuje laser game, kterou si můžete zahrát i u nás v Praze. Dvě arény, které se zde nacházejí vám umožní pohltit se do tyto úchvatné hry nejen tělem, ale i duší.

DSC8052

Neváhejte si proto rezervovat termín, kde se o pravdivosti tohoto tvrzení můžete přesvědčit společně s vašimi milovanými.

Připravte se na den plný dobrodružství

Najít to správné místo pro uskutečnění všech vašich přání ohledně dokonalé zábavy – nebude žádný problém. Lazerfun má pro vás připravenou bohatou nabídku akce, a to hned ve dvou arénách, jakými jsou Labyrint a Aztécké ruiny. V nich si můžete rovněž zahrát až 11 různých her, ze kterých můžete vybírat i z hlediska úrovně obtížnosti.

S vaší partou nejbližších si tak vyberete nejen prostor, ve kterém budete bojovat o nejlepšího hráče, ale i hru, která vám sedne na míru.

labyrint (39)

Hra, která je vhodná pro všechny

Laser game si můžete zahrát společně s vašimi přáteli, kolegy z práce, ale i dětmi, které si ji stejně jako vy nesmírně užijí. Principem hry je pohybovat se v aréně tak, abyste neobdrželi žádný ze zásahů z laserové pistole. Počítat vám počet zasažení bude vaše vesta, která zachytí každý laserový paprsek v oblasti zad, ramen a na vaší hrudi.

Těšte se tedy na program, při kterém si nijak neublížíte a dobijete si při něm ztracenou energii právě díky prostředí, které si v okamžiku zamilujete. Laser game si totiž můžete užít pokaždé jinak a s jinou partou lidí, díky její rozmanitosti a nehasnoucí zábavě, která je vždy o něco dobrodružnější.