Dětská srdce se rozjásají, když vidí svou oblíbenou postavičku všude kolem sebe. Nejraději by ji měly jako hračku, na tričku, batohu, na talířku a neustále všude kolem sebe! Je hezké sledovat rozjařená očka, takže jim jako rodiče chce dopřát všechno, co si přejí, ale často myslíme i na praktické věci, a právě proto je zde povlečení s touto úžasnou postavičkou!

Mají Vaše děti rády Mašinku Tomáše? Musí mít potisk všude kolem sebe?

Radost jim určitě udělá povlečení mašinka tomáš.

děti venku

Hned v několika verzích

Potisk najdete hned v několika verzích. Dokonce se vyrábí i verze do malé dětské postýlky. Dále pak v klasické velikosti pro větší děti. Povlečení je krásně barevné a stálobarevné. Nevybledne a potisk se po jednom vyprání neztratí. Na výrobu se používá jen kvalitní materiál, takže se není čeho obávat.

K tomu ještě prostěradlo. Samozřejmě, že nesmíme zapomenout na prostěradlo a ne jen tak ledajaké, ale opět s potiskem! Přidáme deku, abychom mohli přes den postel něčím zakrýt, a máme to naprosto kompletní.

Nedílnou součástí postele bývá také malý polštářek. Mají ho i Vaše děti? No samozřejmě, viďte? V tom případě nesmí chybět ještě povláček na malý polštářek. Zvolit si můžete také cestovní polštář a to opět s krásným potiskem Mašinky Tomáše. Svého kamaráda díky tomu bude mít Vaše dítě neustále u sebe i při cestování. Hned se bude v autě usínat lépe, o tom se jako rodiče jistě brzy přesvědčíte. Alespoň dítku nebude padat hlava z jedné strany na druhou, v tom jsou cestovní polštáře naprosto nepřekonatelné. Samozřejmě vhodné i pro dospělé.

děti černobílé

Kamarád, který nesmí nikde chybět

Tato pohádková postavička si našla své místo v mnoha dětských srdcích. Je kamarádem ve dne i v noci. Ve dne formou her a zábavy, nebo na batůžkách do školy v noci naopak ve formě povlečení, do kterého se mohou zachumlat a sladce o svém kamarádovi snít.