Chybí vám zrovna peníze? Potřebujete se zbavit nepříjemných dluhů? Anebo si chcete po roce pořádně odpočinout někde daleko u azurového moře? Ať už potřebujete peníze na cokoli, tak právě tím vhodným řešením pro vás může být americká hypotéka. Jedná se o bezúčelový úvěr, a právě to je jeho největší předností, protože v takovém případě se vás nikdo nebude ptát na to, na co chcete své peníze použít, a ani posléze to nebudete muset nijak dokládat. Takže i kdybyste půjčené peníze darovali na charitu anebo je vyhodili do kanálu, tak vás za to nikdo soudit nebude. A to je jistě skvělá zpráva pro vás, tím spíše, pokud už jste někdy v životě žádali o klasickou účelovou hypotéku, kde musíte dokládat milión skutečností, splnit tisíc podmínek, a poté dodržovat nekonečně mnoho omezení. Tak přesně něco takového se vám s americkou hypotékou nikdy nestane.
balíčky stovek
Vědět byste měli pouze to, že k tomu, abyste mohli takový bezúčelový úvěr získat, je vyžadováno ručení nemovitostí. Může být malá či velká, hodnotná či méně hodnotná, důležité je, aby její hodnota odpovídala výši částky, o kterou máte zájem.
Nicméně mějte na paměti, že ani americkou hypotéku vám nikdo neposkytne v případě, že by hrozilo, že budete mít potíže s jejím splácením. Bezúčelový úvěr je skvělý v tom, že jej můžete klidně využít i na splacení starých závazků, které vás tíží anebo k vyplacení exekutora. Nicméně to vše je podmíněno tím, že své závazky vůči věřiteli budete schopni plnit, takže je potřeba, abyste dokázali, že máte dostatečný příjem, ať už se jedná o váš běžný plat, příjem z pronájmu anebo z jiných zdrojů.
daňové formuláře
Americká hypotéka vám může skvěle posloužit, třeba tím, že vás dostane z hledáčku exekutora. Nicméně právě k tomu, abyste se do jeho hledáčku nedostali, je potřeba, abyste měli dostatečné příjmy k tomu, abyste byli schopni tuto půjčku následně splácet.