Uspořádejte dětem oslavu s kamarády v bazénu – děti milují bazény, rády do nich skáčou a hrají si tu s různými předměty. Umožněte dětem, aby si k bazénu přizvaly i kamarády, a nabídněte jim tu možnost občerstvení. K bazénu přistavíte servírovací stolek, zahradní nábytek, a kdo si bude chtít pochutnávat na dobrotách přímo ve vodě, nebude to problém. U bazénu jistě přijde vhod ovoce či nabídka zmrzlinových dření a pohárů. A chtějí-li si děti zahrát volejbal a minigolf, zaházet s míčem nebo šipkami, zahrada je pro to ideální místo.

dívka ve vodě

Pozvěte k bazénu vaše přátele – zahradní bazén je pro každou návštěvu vhodným zpestřením. Jestliže vás přestane bavit posedávat u konferenčního stolku v obýváku nebo venku na terase, můžete společně zaujmout lepší polohu – pod vodou v zahradním malém bazénu do země. Bazén má jednu obrovskou výhodu, a sice umožní každému z nás chovat se bezprostředně a otevřeně. Jakmile jsou lidé svlečeni do plavek, odhazují konvence a některé hloupé předsudky a chovají se více spontánně, podobně jako děti. Využijte této situace a upevněte mezi vámi a vašimi blízkými přátelství, které nebude postaveno na výhodách a profitu, ale na čistém sdílení.

voda v bazénu

Využijte bazén k masážím – masáže prováděné na masérském stole jistě dobře znáte. Jejich nevýhodou je zejména vaše poloha. Ta část těla, která se nachází vespod, a na níž ležíte, může být po hodině masérských procedur bolavá a otlačená, takže ze samotné masáže nebudete mít takový blažený pocit, jaký byste si představovali. Jestliže budete provádět masáž na nafukovacím lehátku přímo na hladině bazénu, bude to mít úplně jiný dopad. Masírovat lze tělo i při posezení v mělké části nádrže u schůdků, kde sice sedíte na dně, ale voda tělo nadnáší a je to mnohem příjemnější, než na masérském lehátku v uzavřené, špatně větrané místnosti.