Ideálním řešením bude zařízení mini-posilovny v pohodlí domova. V kombinaci s instruktážními videi na DVD nebo online je to skvělý způsob, jak dosáhnout požadovaných výsledků.

Nejprve pár slov o tom, jaké cvičební vybavení si vybrat pro domov. Určitě budete potřebovat stepper, běžící pás a stacionární kolo.
fitness činky bota míč a rukavice

Stepper – k čemu je vhodný?

Je to vynikající cvičební zařízení určené k modelaci boků, břicha, nohou a hýždí. Důležité je, že nezatěžuje klouby, takže je mohou používat lidé všech věkových skupin beze strachu. Toto všestranné fitness vybavení také pomáhá v boji proti celulitidě.

Stacionární kolo – pro koho je vhodné?

Tento přístroj ocení zejména milovníci cyklistiky, kteří tak můžou šlapat do pedálů bez ohledu na počasí. Jeho používání tolik nezatěžuje klouby a dopomáhá k hubnutí.
běžecký pás doma

Běžecký pás – běhání bez odchodu z domu

Běh je všeobecně považován za jeden z nejúčinnějších způsobů, jak zhubnout. Nevýhodou však je, že může být omezena nepříznivými povětrnostními podmínkami nebo nedostatkem vhodných míst, kde si můžete zaběhat. Naštěstí můžete použít domácí běžecký pás, který vám umožní běžet doma. Dalším plusem běžeckých trenažérů je to, že můžete současně sledovat TV, seriály, DVD filmy nebo poslouchat hudbu nebo audioknihy. Většina z těchto zařízení je vybavena počítačem s měřičem, který vám umožňuje řídit vzdálenost, čas, tempo a počet spálených kalorií. Kromě toho můžete najít modely s nastavitelným úhlem běžeckého pásu, který vám umožní běhat do kopce (s větším úsilím do tréninku).

Domácí trénink s virtuálním osobním trenérem

V současné době – ​​díky internetu máme přístup k mnoha blogům věnovaným hubnutí, fitness a cvičení. A co víc, YouTube je bohatým zdrojem celé řady instruktážních videí, která usnadňují sebevzdělávání – zejména pro začátečníky a ty, kteří neznají fitness.

Jak můžete vidět, díky domácímu fitness vybavení a videím vzdělávacích programů od profesionálů si můžete užít příjemné a efektivní cvičení. Příležitost změnit svůj život k lepšímu je na dosah ruky.