Pro spoustu lidí, kteří dopoledne pracují, a odpoledne se věnují rodině, znamená televize jedinou formu zábavy. Ale na co se vlastně dívat? Tyto komedie vás spolehlivě dostanou do kolen.

Zkus mě rozesmát

Tato americká komedie z roku 2011 vás rozesměje zaručeně. Máte-li rádi nestárnoucí Jennifer Aniston, a zábavného Adama Sandlera, máte se na co těšit. Film vypráví příběh Dannyho, který kvůli vzhledu řešil v mládí potíže se ženami. V dospělosti pak podstoupil chirurgický zákrok, a stal se uznávaným plastickým chirurgem. Ačkoliv se ženami už problém neměl, s láskou ano. A tak když se vše zamotalo, a on našel tu zdánlivě pravou, musí na ni zahrát komedii, se kterou mu pomůže jeho nádherné asistentka a její dvě děti. Celé se to však trošku zamotá, když jedou na společnou dovolenou, a zjistí, že nic není takové, jako se na první pohled zdálo. 

krabice popcornu

Můj otec je šílenec

Další komedií s úžasným Adamem Sandlerem, je film z roku 2012, kde si zahraje v hlavní roli spolu s mladým Andy Sambergem. Příběh začíná v minulosti, kdy se teprve třináctiletý Donny Berger zamiluje do mladé učitelky, a tak nějak omylem ji oplodní. Zatímco učitelka jde samozřejmě do vězení, puberťák Donny se musí pustit do výchovy jejich syna. Ten si pak v budoucnu změní jméno, a nechce mít se svým šíleným otcem nic společného. Díky vysoké inteligenci se mu daří v práci, a má i krásnou snoubenku. Příběh se zamotá ve chvíli, kdy se chystá svatba, na kterou s postranními úmysly dorazí i jeho otec Dony, a začne jednu velkou šílenou party. Jak tohle dopadne? Podívejte se sami.

muž před televizí

Jsem božská

Uznávaná komička Amy Schumer vystoupí v hlavní roli v komedii z roku 2018. Renee je obyčejná žena s bujnou postavou, a běžným nudným zaměstnáním. Touží po změně vzhledu i kariéry, ale neví, jak na to. Pak se jí jednoho dne stane v posilovně nehoda, při které se jako zázrakem promění v krásnou štíhlou ženu. Tedy alespoň ona tomu věří. A v tu chvíli se její život změní od základu, a to právě díky jejímu nově nabytému sebevědomí, kterého si lidé začnou všímat.