Když máme venku ošklivé počasí a potřebujeme zabavit sebe a také naše děti, často si nevíme rady. Pokud vypadne internet o to víc se hodí mít nějaké tipy na zábavu. Máme zde mnoho možností. Nejlepší volbou jsou zaručeně společenské hry, které jdou rukou v ruce s nekončící zábavou. Hry a zábava Promodarky.cz jsou podmínkou pro užití si společných chvil naplno, a tak po nich sáhněte i vícekrát než jen jednou za týden.

čas s rodinou

Společenské hry pro ty nejmenší jsou například puzzle a domino. Puzzle i domino asi znáte každý. Vzpomeňte se na ty chvíle, kdy jste je sami hráli se svými rodiči a kolik zábavy jste si u toho zažili. Navíc tyto dvě hry jsou tak malé, že si je s sebou můžete brát kamkoliv si jen vzpomenete. Každou hru, kterou s dítětem budete také hrát se v tu ránu promění i v zajímavé pozorování, jak se dítě učí. Můžete mu pomáhat, aby své zkušenosti získal rychleji. Učení formou zábavy si kdokoliv zapamatuje lépe. A až Vám dítka povyrostou, ty chvíle, které s Vámi strávili nikdy nezapomenou.

děda s vnučkou

Pokud nestojíte o to, aby Vaše děti stále využívali své mobilní telefony, počítače, konzole a jinou elektroniku – pořiďte jim nějakou pěknou hru díky které se bude moci zapojit celá rodina. Nemusí se dívat pořád do obrazovek. Může taky žít trošku jinak.

Často se stává, že jsme jako maminky doma sami s dítětem. Dítko pořád křičí a vyžaduje naši pozornost. My potřebujeme ale uklidit a uvařit. Nejjednodušší je mu půjčit telefon a ať si hraje. Vidíte se v tom také? Zkuste to jinak a lépe. Dejte prckovi do rukou karty či jinou hru. Věřte mi, že se zabaví i tím, že budou hrát sami se sebou. Při výběru pexesa také doporučuji abyste se podívali na nějaké naučné. Děti si obrázky vrývají do paměti. Tak jsem naučila svoji dcerku základy angličtiny. Začalo to u zvířátek a pokračuje to už přes těžší obrazce. Každým dnem se zlepšuje.