Jsme reklama v Olomouci ImperialMedia a nabízíme vám ten nejlepší marketing a propagační materiály, na které bude vaše firma hrdá a budete s radostí je ukazovat svým zákazníkům. Máme v naší agentuře k vaší dispozici nejrůznější specializované odborníky z mnoha oblastí, kteří se přizpůsobí všem vašim požadavkům a jakýmkoliv představám. Jedině u nás najdete tak profesionální a komplexní službu pro vytvoření celého projektu od začátku až do konce.

Naučíme vás jak na sociální sítě

Jakého druhu služby poskytujeme? Naše skvělé grafické studio vám pomůže prakticky se vším, co budete potřebovat: vytvoření loga a veškerý jeho variace na další propagační materiály, sjednocení vizuálního motivu a vysoká odbornost (patříme do Unie grafického designu). Webové studio vám vytvoří ty nejvíce designerské a praktické webové stránky, které zároveň budou jednoduché na ovládání a usnadní kontakt s klientem. Velmi důležité také je správné nastavení klíčových slov, které vám např. vrátí ještě nerozhodnuté zákazníky, kteří se díky SEO opět vrátí na váš e-shop. Naučíme vás také, jak byste měli spravovat svoje sociální sítě a zvládat přímou interakci se zákazníkem. Náš fotoateliér vytvoří jedinečné fotografie, které zaujmou potenciálního klienta a následně je profesionálně zretušujeme. Samozřejmě se také můžete na nás spolehnout, co se týče propagačních materiálů a veletržních prezentací.

Po celou dobu spolupráce vám nabízíme své profesionální konzultace

Navíc vám ještě nabízíme ideamaking, díky čemuž se vaše firma vyhne tzv. syndromu reklamní slepoty, bude jedinečná, lehce zapamatovatelná a zajistí vám to úspěch. Naše reklamní kampaň, kterou řídíme ve dvou světech (tom online a offline), pomůže vám s rychlejším dosažením obchodních cílů. Pokud si to budete přát, tak vám také pomůžeme s personálním marketingem, který zahrnuje pomoc s náborem nových zaměstnanců, budování image společnosti a průběžné konzultace.

Pokud vás naše nabídka zaujala, tak nám napište nebo zavolejte. Domluvíme se na schůzce a další spolupráci.