Připravte dětem opravdovou party, na kterou jen tak nezapomenou. Nevadí, že vám počasí zrovna nehraje do karet, narozeninová oslava praha je tou nejlepší volbou, na kterou vaše děti jen tak nezapomenou. Vyberte si z netradičních míst, které naše hlavní město nabízí.
malá oslavenkyně
1. Skotačení v bazéně
Osvěžující voda a spoustu hraček a plaveckých pomůcek, se kterými se mohou děti vydovádět o sto šest. Určitě najdete v blízkosti koupaliště, které nabízí možnost zarezervovat si bazén pro soukromé účely. Netradiční party si tak budou moci užít nejenom děti, ale i jejich rodiče. Také se informujte, zda bazén nabízí i bar s občerstvením a zda si můžete přinést i svoje vlastní dobroty nebo upečený dort.

2. Spoustu místa na hraní
Obrovská herna a k tomu soukromí pro rodiče. Určitě už jste slyšeli kavárnách, které nabízejí pro děti nejrůznější vyžití v podobě klouzaček, tobogánů a dalších atrakcí. Najdete zde také míčkové bazény, šlapací káry nebo malá odrážedla. Pro ty nejmenší je pak často vyhrazená komfortní část s dalšími atrakcemi.

3. Pro kreativní duše
Pracujete rádi s hlínou? Svůj vlastní hrneček nebo třeba talířek si mohou vaše děti vyrobit ve speciálních keramických dílnách, které jistě nadchnou každého hosta i samotného hostitele. Případně se můžete domluvit a přizvat si přímo hrnčíře, který se bude dětem věnovat po celou dobu akce.

4. Sportovní odpoledne
Máte doma malého sportovce? Pak určitě k jeho malé party využijte sportovní centrum s nejrůznějšími trampolínami. Čekat tu na vás bude pestrý program plný pohybu, her, zábavy a soutěží. Dbejte na to, aby se po celou dobu věnovali vašim dětem zkušení lektoři a nedošlo tak k případnému zranění.
narozeninový dort se svíčkami
5. Tematická party
Dobrodružná výprava do vesmíru, skutečná divadelní zkouška, experimentování v laboratoři nebo jiné téma, které bude vaše děti bavit.